Wednesday, 1 October 2014

Majlis Anugerah Kecemerlangan Tahun 2014

Tarikh: 27 September 2014 (2 Zulhijah 1435H)
Hari: Sabtu
Masa: 8.30 pagi hingga 12.00 tengahari
Tempat: Dewan Terbuka, SSNSMKSK.
Dirasmikan Oleh:  Tn. Hj. Daud Bin Abdull (SIP+ - School Improvement Partners + PPD Jasin)
                          (Mantan Pengetua SSN SMK Seri Kota)

Pengacara Majlis: Pn Marina Tan & Pn Daliyah Baba.
Bacaan Doa oleh: Ustaz Mohd Fairos Jaafar

Ucapan Tuan Pengetua: En Madzlan bin Mahat dan
Ucapan Perasmian: Tn Hj Daud bin Abdull (SIP, PPD Jasin/Mantan Pengetua SSNSMKSK)

Persembahan Pelajar: Kumpulan Nasyid Al-amin (Pendidikan Khas)
Lagu: 1. Derita Gaza, 2. Di Pondok Kecil
Majlis Penyampaian Anugerah Pendidikan Khas disampaikan oleh: En Abd Ghani bin Ahmad (GPK Pentadbiran SSNSMKSK)

ANUGERAH KECEMERLANGAN PELAJAR PENDIDIKAN KHAS
ANUGERAH KURIKULUM (PEPERIKSAAN AKHIR TAHUN 2013)
DAN  ANUGERAH KOKURIKULUM



Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan Aliran Perdana
disampaikan oleh: En Abd Ghani bin Ahmad (GPK Pentadbiran SSNSMKSK)

ANUGERAH KECEMERLANGAN ALIRAN PERDANA
ANUGERAH KURIKULUM (PEPERIKSAAN AKHIR TAHUN 2013)

TINGKATAN 1:
BIL
NAMA PELAJAR
TINGKATAN
PENCAPAIAN
1
MUHAMMAD HAIQAL B. AZHAR

1A
Tempat Pertama
Mata Pelajaran Terbaik -  Sains
2
ZAHIRAH BINTI NORRIZAM
1A
Tempat Kedua
3
MUHAMMAD IRFAN AQIL B. IMRAM

1A
Tempat Ketiga
Mata Pelajaran Terbaik -  Bahasa Melayu
4
NUR FIRYAL BATRISHA BT ZAHARI (1A)

1A
Mata Pelajaran Terbaik-   Bahasa Inggeris
5
MAZLIDYATY BT MAHAT
1A
Mata Pelajaran Terbaik -  Pendidikan Islam
6
NUR ATIQAH BT UMAR
1A
Mata Pelajaran Terbaik-  Matematik
7
MUHAMMAD DANISH  B MOKHTAR (1A)
1A
Mata Pelajaran Terbaik -  Geografi


TINGKATAN 2:
BIL
NAMA PELAJAR
TINGKATAN
PENCAPAIAN
1
PREEVIN SINGH A/L KUMER SINGH
2A
Tempat Pertama
Mata Pelajaran Terbaik-  Bahasa Inggeris, dan Sains
2
ADDY CHRISEE SAUBIN

2A
Tempat Kedua
Mata Pelajaran Terbaik-   Kemahiran Hidup
( Kemahiran Teknikal )
3
SITI SULAIHA BT TABA WAJHA
2A
Tempat Ketiga

4
AIMAN ZAUAIKHA BT NORMAN

2A
Mata Pelajaran Terbaik  - Pendidikan Islam
5
NUR FARAH SYAHIERAH BT NAZARUDDIN
2A
Mata Pelajaran Terbaik - Matematik
6
MUHAMMAD NOOR FIRDAUS B NOORASID
2A
Mata Pelajaran Terbaik  - Geografi

TINGKATAN 4:
BIL
NAMA PELAJAR
TINGKATAN
PENCAPAIAN
1
NURUL NADIAH BT TABA WAJHA

4A
Tempat Pertama

2
AMIR AMIL BIN ABDULLAH

4A
Tempat Kedua
Mata Pelajaran Terbaik – Bahasa Melayu
3
MUHAMMAD ZULHUSNI BIN TAJUDDIN

4A
Tempat Ketiga
4
MOHAMMAD SYAFIQUL IZZAT B AZNAM

4A
Mata Pelajaran Terbaik – Pend. Islam

5
ALFIN NAJIHA BT NORSHAM
4B
Mata Pelajaran Terbaik – Reka Cipta

Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan Aliran Perdana
disampaikan oleh: En Abd Ghani bin Ahmad (GPK Pentadbiran SSNSMKSK)

TINGKATAN 6:
BIL
NAMA PELAJAR
TINGKATAN
PENCAPAIAN
1
TAN ZHI CHEN

6BA
Tempat Pertama

2
HOW YONG CHOON 

6BB
Tempat Kedua
3
KATHERINE HAU SHUE SZIAN    

6BB
Tempat Ketiga
4
TAN KIM HWUI

6BB
Mata Pelajaran Terbaik- Bahasa Melayu
5
GOH AI HOON

6BA
Mata Pelajaran Terbaik- Ekonomi
6
CHUAH YING YING
               
6BA
Mata Pelajaran Terbaik- Pengajian Perniagaan        
7
TE YU CHONG

6BA
Mata Pelajaran Terbaik- Pengajian Am
8
MOHAMAD HAMIZAN BIN RAHMAD

6BC
Mata Pelajaran Terbaik- Sejarah
9
SITI KHADIJAH BINTI YAHYA

6BC
Mata Pelajaran Terbaik-  Sains Sukan

Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan PMR 2013
disampaikan oleh: En Abd Ghani bin Ahmad (GPK Pentadbiran)
Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan PMR 2013
disampaikan oleh: En Abd Ghani bin Ahmad (GPK Pentadbiran)

PMR 2013
PELAJAR CEMERLANG 2013:
BIL
NAMA PELAJAR
TINGKATAN
PENCAPAIAN
1
MOHAMMAD IZZUL AIMAN BIN DZUL KIFLI  
3A
8A


CEMERLANG PMR & MATAPELAJARAN TERBAIK:
BIL
NAMA PELAJAR
TINGKATAN
PENCAPAIAN
1
SITI HANI SYAFIQAH BINTI MOHDYUNUS
3A
 7A 1B - Bahasa Inggeris

2
SITI SHIFARAIN BINTI MAZLAN


3A
 7A 1B - Pend Islam
Mata Pelajaran Terbaik – Bahasa Inggeris
3
MUHAMAD AMMIRUL ASHRAF BIN MOHD NASRI

3B
Mata Pelajaran Terbaik – Bahasa Melayu
4
TAN JUN XIANG

3A
Mata Pelajaran Terbaik – Sains
5
LIM QI SONG

3B
Mata Pelajaran Terbaik – Matematik

6
AMIRUL AIMAN BIN ABD KADIR

3A
Mata Pelajaran Terbaik – Sejarah

7
MUHAMMAD SHAFIK BIN SAID

3A
Mata Pelajaran Terbaik – Geografi

8
AHMAD NUR DANIEAL BIN HAMIR

3A
Mata Pelajaran Terbaik – Kemahiran Hidup ( Kemahiran Teknikal )

9
NORAMIRA ASYIKIN BINTI A RAHIM

3B
Mata Pelajaran Terbaik – Kemahiran Hidup ( Ekonomi Rumah Tangga )
10
NORASIKINNASUTION BINTI NORMAN

3A
Mata Pelajaran Terbaik – Pendidikan Islam
Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan SPM 2013
disampaikan oleh: En Abd Ghani bin Ahmad (GPK Pentadbiran)
Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan SPM 2013
disampaikan oleh: En Abd Ghani bin Ahmad (GPK Pentadbiran)

SPM 2013
PELAJAR CEMERLANG 2013
BIL
NAMA PELAJAR
TINGKATAN
PENCAPAIAN
1
TAN MEI XIAN

5A
7A+  (  BM,PM,SEJ,MM,MT,FIZ,KIMIA)
2A    (  BI, BIO ) ,1A – (  BC )
Mata Pelajaran Terbaik – Fizik, Kimia, Biologi

CEMERLANG SPM & MATAPELAJARAN TERBAIK
BIL
NAMA PELAJAR
TINGKATAN
PENCAPAIAN
1
WONG SEOW TENG

5A
5A+ (  BM,PM,MM,MT,SEJ ), 2A  (  BI,KIMIA )
2A-  (  FIZ,BC ) DAN  1B+ (   BIO )

2
THAM WAN XIN

5A
4A+ (  SEJ,MM,MT,AK )  3A (  BM, KIM,BIO ) 3A-  (  BI,PM,BC ) dan  1B+ (  FIZ )

3
SEE WEI HONG

5A
4A+ (  BM,SEJ,MM,MT )  4A – ( BI, PM,LK,FIZ ) 1B+ (  KIM )
Mata Pelajaran Terbaik – Matematik

13
 
4
SYARQAWI BIN RUSLAN

5A
Mata Pelajaran Terbaik – Pendidikan Iskam dan Lukisan Kejuruteraan

5
TEE KENT HOW

5B
Mata Pelajaran Terbaik – Sains dan Teknologi Maklumat

6
NURAZIMAH BINTI IDRIS

5B
Mata Pelajaran Terbaik – Bahasa Melayu
7
WONG HUI SAN

5A
Mata Pelajaran Terbaik – Sejarah
8
KIMBERLY LIM XIAO WEI

5A
Mata Pelajaran Terbaik- Bahasa Inggeris
9
LIM KWANG SENG

5A
Mata Pelajaran Terbaik – Pendidikan Moral
10
JULIEN MOK WEI LI

5A
Mata Pelajaran Terbaik – Matematik Tambahan
11
THAM WAN XIN

5A
Mata Pelajaran Terbaik –  Prinsip Akaun
12
MUHAMMAD AQMAL BIN JALUDIN

5E
Mata Pelajaran Terbaik –  Pend. Seni Visual
13
FONG YUN SHUEN

5A
Mata Pelajaran Terbaik –  Bahasa Cina

14
ANDRI PUTRA MALINDO BIN NURDIWIKAR

5C
Mata Pelajaran Terbaik –  Reka Cipta
Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan STPM 2013
disampaikan oleh: En Abd Ghani bin Ahmad (GPK Pentadbiran)

STPM 2013
CEMERLANG STPM & MATAPELAJARAN TERBAIK:
BIL
NAMA PELAJAR
TINGKATAN
PENCAPAIAN
1
CHUN HUI NI 

6AA
3A, 1B; Pengajian Am, Ekonomi, Perakaunan , Mathematics M
Mata Pelajaran Terbaik- Perakaunan

2
TAN JIA YING

6AA
3A,1B; Pengajian Am, Ekonomi, Pengajian Perniagaan, Mathematics M
Mata Pelajaran Terbaik –  Pengajian Perniagaan
3
YEOH SHI HAO          
6AA
Mata Pelajaran Terbaik –  Pengajian Am
4
SUHADAH BINTI MENHAD 

6AB
Mata Pelajaran Terbaik –  Bahasa Melayu
5
ANG CHEONG CHEK

6AA
Mata Pelajaran Terbaik –  Ekonomi

6
INTAN ERADAH BINTI SHUKOR

6AC
Mata Pelajaran Terbaik –  Kesusasteraan Melayu Komunikatif


Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan HEM
disampaikan oleh: En Abd Ghani bin Ahmad (GPK Pentadbiran)

ANUGERAH KECEMERLANGAN HEM
BIL
NAMA PENERIMA
TINGKATAN
KATEGORI
1
MUHAMMAD FAIZ BIN MASBAK
2A
Kepimpinan Pengawas Lelaki Terbaik

2
NUR AN NISA SOLEHAH BINTI  MUHAMAD
1A
Kepimpinan Pengawas Perempuan Terbaik
3
TE YU CHONG
6AA
Sahsiah Terpuji

4
IZAN NORAIN SHUKOR
5A
Sahsiah Terpuji





Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan Ko-Kurikulum (Olahraga)
disampaikan oleh: En Madzlan bin Mahat (Pengetua SSNSMKSK)
Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan Ko-Kurikulum (Olahraga)
disampaikan oleh: En Madzlan bin Mahat (Pengetua SSNSMKSK)

ANUGERAH KECEMERLANGAN KO-KURIKULUM

SUKAN & PERMAINAN: OLAHRAGA
BIL
NAMA
TING.
ACARA
PENCAPAIAN
1
MUHAMMAD IZZUL AIMAN BIN DZULKIFLI
3A
KEJOHANAN BALAPAN DAN PADANG MSS MALAYSIA (PERINGKAT KEBANGSAAN) 2013
Emas 4 x 100m L15
(rekod baru)/
Emas 4 x 400m L15

2
MUHAMMAD ZARITH ISKANDAR BIN AZHARI
3B
Emas 4 x 100m L15
(rekod baru)
Emas 4 x 400m L15

3
MUHAMMAD SHAFIZIE BIN HASNOL
4B
Gangsa R. Lembing
L18
4
BADRUL HISYAM BIN ABDUL MANAP
4B
Asean Sports School Games, Hanoi, 2013

1st Asian School Track And Field Championship 2013, Kuantan Pahang

Kejohanan Balapan Dan Padang MSS Malaysia (Peringkat Kebangsaan) 2013
Perak 4 x 100m L18
Emas 4 x 400m L18

Emas 4 x 100m L18
Emas 4 x 400m L18


Perak 400m L18
Emas 4 x 100m L18
Emas 4 x 400m L18

5
KHAIRIL ANUAR BIN KHAIRUL NIZAM
3B
Little Athletic MSSM /SSSC / WALLA, Kuala Lumpur, 2013



Kejohanan Balapan Dan Padang MSS Malaysia (Peringkat Kebangsaan) 2013
Emas 200m L14
Emas 400m L14
Emas 4 x 100m L14
Perak 4 x 400m L14

Perak 400m L15
Emas 4 x 100m L15 (Rekod baru)
Emas 4 x 400m L15

6
MUHAMMAD AZAM BIN MASRI
5C
Kejohanan Remaja Dunia , Donetsk, Ukraine, 2013

Asean Sports School Games, Hanoi, 2013

1st Asian School Track And Field Championship 2013, Kuantan Pahang

Kejohanan Balapan Dan Padang MSS Malaysia (Peringkat Kebangsaan) 2013

SARINGAN KED. KE 5
RANKING 44 DUNIA

Perak 4 x 100m L18
Emas 4 x 400m L18

Emas 4 x 100m L18
Emas 4 x 400m L18


Emas 100m L18
Gangsa 200m L18
Emas 400m L18
Emas 4 x 100m L18
Emas 4 x 400m L18

7
ASNAWI BIN HASHIM
3C
Little Athletic MSSM /SSSC / WALLA, Kuala Lumpur, 2013



Kejohanan Balapan Dan Padang MSS Malaysia (Peringkat Kebangsaan) 2013
Emas 100m L15
Emas 200m L15
Emas 4 x 100m L15
Perak 4 x 400m L15

Emas 100m L15
Emas 200m L15
Emas 4 x 100m L15 (Rekod baru)
Emas 4 x 400m

8
MUHAMAD AKMAL BIN OTHMAN
2C
Sirkit Balapan dan Padang 2013
Gangsa Keseluruhan
9
NUR FARAH SYAHIERAH BINTI NAZARUDIN
3A
Tempat Keempat
Keseluruhan




Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan Ko-Kurikulum  
disampaikan oleh: En Madzlan bin Mahat (Pengetua SSNSMKSK)

SUKAN & PERMAINAN: BOLA SEPAK

BIL

NAMA

ACARA

PENCAPAIAN

1

MUHAMMAD  KAMIL BIN ISMAIL

MSSM ( JOHOR )

BAWAH 18 TAHUN

NAIB JOHAN

KEBANGSAAN

2

MUHAMMAD  AISHAMUDDIN BIN MD. NOR

3

MUHAMMAD IZZAT BIN MOHAMMAD SINO

4

MUHAMMAD AL-MUSTAQIM BIN MOHD RIZUAN

5

MUHAMMAD AMIRUL FIKRY BIN RAHIM

6

MUHAMMAD FHAIZ BIN RAHIM

7

MUHAMMAD SYAHIDAN BIN RAJAK

8

MUHAMMAD HAZIQ BIN REZAL

9

MUHAMMAD GADDAFI BIN KAMALUDIN

10

MUHAMMAD DANIAL BIN AZHAR

MSSM ( JOHOR ) BAWAH          15 TAHUN

JOHAN KEBANGSAAN

11

SHAHRUL FADHLI BIN ZAMRI

12

MUHAMMAD KHUZAIRIL BIN MOHD. IRZAM

13

MUHAMMAD SUFIYAN BIN MOHD. ZIN

14

AHMAD ZILFADHLI BIN MOHAMMAD

15

MUHAMMAD NOORFIRDAUS BIN NORASID

16

MUHD. AIDIL SHAH FIZI BIN RAHMAT

17

MUHAMMAD  SUFIYAN B MOHD ZIN

LIGA KPM BAWAH 14 TAHUN


SEPARUH AKHIR

(TEMPAT KETIGA )

18

MUHAMMAD FASIKHIN BIN AZIZ

19

MUHAMMAD  KHUZAIRIL B MOHD IRZAM

20

NURHIDAYAT BIN GHANI

21

MUHD AKMAL BIN AZUAN

22

MUHAMMAD RIZUAN BIN AMRAN

23

MUHAMMAD SYAHIR BIN SABARUDIN

24

AHMAD ZULFADHLI BIN MOHAMMAD

25

MUHAMMAD FAREED BIN JASMAN

26

MUHAMMAD ASHRAF BIN ISMAIL

27

MUHAMMAD NURSYABIL AFIQ BIN MOHD ALI

28

MUHAMMAD FITRI BIN AZHAR

29

MUHAMMAD FADZIL BIN SAHRUDIN

30

MUHAMMAD MUSTAQIM BIN UMROS

31

MUHAMMAD HANIF AFANDI BIN ABD HADI

32

FATHUL A'DZIM BIN AHMAD FAFLI

33

MUHAMMAD NOORFIRDAUS BIN NORASID

34

MUHAMMAD FARIS DANIEAL BIN HAMZAM

35

AMER SHAFFIQ BIN AMIRUDIN

36

MUHAMMAD NAJIB NAJMI BIN ROSLI

37

MUHAMMAD AIMAN BIN SHARH

38

MUHAMMAD NIZARUDDIN BIN JAZI

39

MUHAMMAD HAFIZ RIZMI BIN MOHD IZZUDIN

40

MUHAMMAD NUR AKMAL BIN JAMALUDDIN

41

MUHD FITRI BIN AZRUL AZRI






















SUKAN & PERMAINAN: HOKI

BIL

NAMA

TING

ACARA

PENCAPAIAN

1
FATIN NAJIHAH BINTI AHMAD ZAWAWI
2B

KEJOHANAN HOKI 1MAS 2013

JOHAN
2
NURATIKA BINTI ROSLI
3D
3
NUR BALQIS DANIA BINTI ZAHARI
3B
4
SITI NUR DIANA BINTI YUSLAN
3B
5
ALYA YUSRA BINTI NOORAZLAN
1D
6
MAZLIDYATY BINTI MAHAT
2A
7
NATASHA BINTI OTHMAN
2A
8
NURUL FAEZAH SHAFIQAH BINTI KHALIM
SSTMI
9
NURUL FARAWAHIDA BINTI MARZUKI
2B
10
NURUL FATIN FARHANA BINTI RAMLEE
2C
11
NUR SYAHKIRIN BINTI MAT ZIN
2A
12
SITI NUR AISHAH BINTI MOHD FADZIL
2A
13
NUR ATIQAH BINTI UMAR
2A


















SUKAN & PERMAINAN: BADMINTON

BIL

NAMA

TING

ACARA

PENCAPAIAN

1

MOHD. RAIMI BIN CHE MOHD. ROZI

 3A

Liga Badminton Juara Sekolah KPM 2013

Naib Johan

2

MOHD. IZZAT BIN ZAIDI

2B

3

AIMAN ZULAIKHA BINTI NORMAN

2A

4

HAMISYA BINTI HASHUDIN

1A

5

MUHAMMAD IRFAN AQIL BIN IMRAM

1A

6

MUHAMMAD ZIKRY BIN SABRI

1B




SUKAN & PERMAINAN: SEPAK TAKRAW

BIL

NAMA

TING

ACARA

PENCAPAIAN

1

MUHAMMAD AFIQ BIN ADNAN

 

Regu Bawah 15 Tahun MSSM 2013

Tempat Ketiga

2

MUHAMMAD AYRAAF BIN ZAMANI

 

3

MUHAMMAD AFIZUL BIN ZULKHAIRI

 

4

MUHAMAD UMAR BIN MOHAMED

 





SUKAN & PERMAINAN: BOLA KERANJANG

BIL

NAMA

TING

ACARA

PENCAPAIAN

1

NG CAI LING
6AA
Sukan Malaysia XVI
Tempat Ketiga

Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan Ko-Kurikulum  
disampaikan oleh: En Madzlan bin Mahat (Pengetua SSNSMKSK)
Majlis Penyampaian Anugerah Kecemerlangan Ko-Kurikulum  
disampaikan oleh: En Madzlan bin Mahat (Pengetua SSNSMKSK)

BADAN BERUNIFORM: BOMBA
BIL
NAMA
TING.
ACARA
PENCAPAIAN
1
MUHAMMAD AIMAN BIN MOHD NASIR
1B
Kursus Ketua Platun Peringkat Negeri 2013
Balai Bomba Ayer Keroh

PANGKAT SARJAN
2
NUR SYURAIN BT RIBDUAN
4B
Kursus Ketua Platun Peringkat Negeri 2013
Balai Bomba Ayer Keroh
PANGKAT SARJAN

BADAN BERUNIFORM: KADET KOREKSIONAL
BIL
NAMA
TING.
ACARA
PENCAPAIAN

1

AMMAR AKIF B JAMALUDIN
5D
Perkhemahan Peringkat Negeri


Perkhemahan Peringkat Kebangsaan

Naib Johan Kawad Berkumpulan

Ketiga Sentap Lelaki

2

SYARQAWI B RUSLAN
5D
Perkhemahan Peringkat Negeri
Johan Kawad Individu

3

NURAMELINA BT KAMAL
5E
Perkhemahan Peringkat Negeri

Perkhemahan Peringkat Kebangsaan
Naib Johan Kawad Berkumpulan

Johan Sentap Wanita

4

MUHAMMAD HANNIS B ABU SAMAH
5F

Perkhemahan Peringkat Negeri
Perkhemahan Peringkat Kebangsaan
Naib Johan Kawad Berkumpulan

Ketiga Sentap Lelaki

5

AMIRUL SYAQIF B KHAIRUL AMIR
5D
Perkhemahan Peringkat Negeri
Perkhemahan Peringkat Kebangsaan
Naib Johan Kawad Berkumpulan

Ketiga Sentap Lelaki

6

MUHAMMAD IQBAL IRFAN B ZAIDEE
5D
Perkhemahan Peringkat Negeri
Perkhemahan Peringkat Kebangsaan
Naib Johan Kawad Berkumpulan

Ketiga Sentap Lelaki

7
MUHAMMAD SHAHID B SULAIMAN
4B
Perkhemahan Peringkat Negeri
Perkhemahan Peringkat Kebangsaan
Naib Johan Kawad Berkumpulan

Ketiga Sentap Lelaki

8
MUHD ADIB BAZLI B IBRAHIM
5D
Perkhemahan Peringkat Negeri
Perkhemahan Peringkat Kebangsaan
Naib Johan Kawad Berkumpulan

Ketiga Sentap Lelaki

9
NUR AQILAH BT HASLAN


4B
Perkhemahan Peringkat Negeri
Perkhemahan Peringkat Kebangsaan
Naib Johan Kawad Berkumpulan

Johan Sentap Wanita
10
ALEESHA BT HAMID KHAN
3A
Perkhemahan Peringkat Negeri

Naib Johan Kawad Berkumpulan
11
MUHD ALIF AIMAN B IAZHAR
   2C
12
MUHAMMAD RIZUAN HAKIM B ABDUL HAMID
3A
13
MUHD LUKMAN HAKIM  B RAMLI
2C
14
MUHAMMAD FITRI B OMAR
   1C
15
SITI NUR ATHIRAH BT AIDY
2D
16
SITI NUR ATIYAH BT AIDY
2D

17
MOHD AIRUL FAHEMY B MOHD TALIB
2B
18
MUHD ASYRAF ZULKIFLI
2C

19
MUHD NUR IMAN JUHARI
1D

20
MUHD HAFIZI JAAFAR SEDEK
1E
21
AMIRUL ASYRAF MAT NAWAWI
1B
22
MUHD AFIQ AIMAN B RAMLI
1D
23
MUHD MIFDHAL OSMAN
1B

24
NURIN NASUHA HJ NAWAWI
1B

PERSATUAN & KELAB: KELAB KEBUDAYAAN
BIL
NAMA
TING.
ACARA
PENCAPAIAN
1
MIRRAH DZAKIRAH BT NORDIN

  6AB
Program Semarak Teater Peringkat Kebangsaan 2013
Pelakon Wanita Terbaik
Anugerah Platinum
2
NABIHAH BT NORDIN
6AB
Program Semarak Teater Peringkat Kebangsaan 2013
Anugerah Platinum
3
MUHD ADIB BAZLI B IBRAHIM
5D
Program Semarak Teater Peringkat Kebangsaan 2013
Anugerah Emas Peringkat Kebangsaan

Majlis Penyampaian Kecemerlangan Anugerah Khas Pengetua  
disampaikan oleh: Tn Hj Daud bin Abdull (SIP, PPD Jasin/Mantan Pengetua SSNSMKSK)
Majlis Penyampaian Kecemerlangan Anugerah Khas Pengetua  
disampaikan oleh: Tn Hj Daud bin Abdull (SIP, PPD Jasin/Mantan Pengetua SSNSMKSK)
Majlis Penyampaian Kecemerlangan Anugerah Khas Pengetua  
disampaikan oleh: Tn Hj Daud bin Abdull (SIP, PPD Jasin/Mantan Pengetua SSNSMKSK)
Majlis Penyampaian Kecemerlangan Anugerah Khas Pengetua  
disampaikan oleh: Tn Hj Daud bin Abdull (SIP, PPD Jasin/Mantan Pengetua SSNSMKSK)

ANUGERAH KHAS PENGETUA


KATEG0RI
NAMA PENERIMA   /   PANITIA TERBAIK

A
PELAJAR
1
KETUA PENGAWAS
FARAH NADIA BINTI SULAIMAN

2
OLAHRAGAWAN
MUHAMMAD AZAM BIN MASRI

3
OLAHRAGAWATI
HAMISYA BINTI HASHUDIN


B
GURU
1
Panitia PMR Terbaik
PANITIA  SEJARAH
·         PN. GUNAVATHY A/P PERIASAMY
·         EN. TAN SIM TIAM

2
Panitia SPM Terbaik( TERAS )
PANITIA PENDIDIKAN ISLAM
·         PN. HJH. PUSPA ADAM
·         USTAZ MOHD FAIROS JAAFAR

3
Panitia SPM Terbaik ( ELEKTIF )
PANITIA LUKISAN KEJURUTERAAN
·         PN. NOR ELYASYAH GHAZALI

4
Panitia STPM Terbaik
PANITIA  PRINSIP PERAKAUNAN
·         PN. LEE PHENG ENG

5
Pengurusan HEM
PN. MARINA TAN MOHD. ROSS TAN

6
Pengurusan Kelas
PN. SHALEYATI BINTI MOHAMED


7
8
9
KOKU Terbaik
o   Badan Beruniform
o   Kelab dan Persatuan
o   Sukan dan Permainan

PN. JULINAH BINTI MOHAMED
PN. EIZIANA BINTI YUSOP
CIK NORAZIAH BINTI KASSIM


C
JURU LATIH -  
1
Badminton :

1
2

3
EN. ABD. GHANI BIN AHMAD

JURULATIH SEPARUH MASA
EN. CHE MOHD. ROZI BIN CHE MAT

JURULATIH SEPARUH MASA
CIK PANG THENG THENG

20
 
JURULATIH SEPARUH MASA
2
Olahraga :
4

5


6

7

CIK NORAZIAH BINTI KASSIM

JURULATIH SEPENUH MASA
EN. MOHD. HAFEEZ HAZREEK BIN ABDUL RAZAK

JURULATIH SEPENUH MASA
EN. MOHD. ADAM BIN ROSALI

JURULATIH SEPARUH MASA
EN. LIAW FUN MIN

JURULATIH SEPARUH MASA
3
Bola Sepak ( Bawah 17 )
8

9


10
EN. MOHD. FAIMI BIN ABU

JURULATIH SEPENUH MASA
EN. JERAIE BIN SITAM

JURULATIH SEPARUH MASA
EN. ZULKARNAIN BIN OSMAN

JURULATIH SEPARUH MASA
4
Bola Sepak ( Bawah 14 )
11

12

13
EN. MOHD. SANI BIN RABIN

JURULATIH SEPARUH MASA
EN. MOHD. IQBAL BIN ISMAIL

JURULATIH SEPARUH MASA
EN. ZAINAL BIN ABDOLLAH

JURULATIH SEPARUH MASA
5
Sepaktakraw
14

15
EN. HEMRAN BIN MAHAT

JURULATIH SEPARUH MASA
EN. ZAIDI BIN MOHAMAD

JURULATIH SEPARUH MASA
6
Hoki
16

17

18

19

20

21
PN. ZAHRIAH BINTI M. HAMID

JURULATIH SEPARUH MASA
EN. SAHRI BIN HASAN

JURULATIH SEPARUH MASA
EN. NORSALEHAN BIN ZAHRIMAN
JURULATIH SEPARUH MASA

EN. MOHD. AZRI BIN MOHI
JURULATIH SEPARUH MASA
EN. YIKNESH A/L RAMACHANDRAN

JURULATIH SEPARUH MASA
EN. MUHAMMAD FAIDZAL BIN HASSAN
JURULATIH SEPARUH MASA
7
Bola Jaring
22


23
CIK  NOORUL AFNIZA BINTI AHMAD
JAMALUDDIN

JURULATIH SEPARUH MASA
PN. NORAINI BINTI AHMAD

JURULATIH SEPARUH MASA
8
Memanah
24
EN. ZAHARI BIN JUSOH

JURU LATIH LUAR
9
Bola Tampar

25
EN. YEOW KEK  ONG
JURULATIH LUAR




Sumber:Pn Nor Elyasyah Ghazali (Buku Program Majlis Kecemerlangan Tahun 2014) 



Kredit: Jurufoto (En Muhammad Zulfadhli Mohd Khalid)

Tahniah diucapkan kepada semua penerima anugerah..